Sport

Chelsea siguron vendin e tretë

 

Chelsea barazoi me Leicester Cityn në ndeshjen e mbetur të xhiros së 27-të të Premier Leagues, por siguroi vendin e tretë në Premier League.

Chelsea dhe Leicester City të enjten mbrëma barazuan me rezultatin 1:1 në “Stamford Bridge”.