Sport

Juventusi hyn në garë për Perishiqin

Foto: Reuters
 

Juventusi po përgatit ofertë për anësorin e Interit, Ivan Perishiq, raporton “Gazzetta dello Sport” të dielën.

33-vjeçari do të jetë lojtar i lirë në qershor dhe “Nerazzurrët” ende nuk kanë paraqitur një ofertë të përshtatshme për zgjatjen e kontratës.