Sport

Kosova U19 udhëton në Itali

 

Përfaqësuesja e Kosovës U19 në futboll do të garojë në turneun “Roma Caput Mundi”, që zhvillohet në Itali.

Pas grumbullimit dyditor, përzgjedhësi Ramiz Krasniqi ka thënë për sajtin zyrtar të FFK-së se është i kënaqur me formën e lojtarëve dhe se synon paraqitje të mirë në Itali.