Sport

Hyseni: Gjilani kishte vështirësi, synim pozita e dytë

 

Gjilani dhe Drita barazuan të mërkurën në kuadër të xhiros së 33-të të Superligës dhe ky rezultat e shpalli Ballkanin kampion për herë të parë në histori.

Gjilani dhe Drita barazuan pa gola në stadiumin me bar sintetik në Gjilan.