Sport

Interi fiton dhe mban hapin me Milanin

Foto: AP
 

Interi ka shënuar fitore të vështirë të dielën në udhëtim te Udinese, me shifrat 2:1.

Me këtë fitore kampioni në fuqi mban hapin me Milanin në garë për titull të kampionit në Serie A.