Sport

Batatina beson se Llapi do të kualifikohet në finale

 

Përkundër humbjes në ndeshjen e parë gjysmëfinale nga Prishtina, trajneri i Llapit, Tahir Batatina nuk është dukur shumë i shqetësuar.

Prishtina fitoi 2:1 tw enjten në duelin e parë dhe të kthimit do ta luajë javën e ardhshme në Podujevë.