Sport

Frashëri në shtëpi, vizitohet nga kryetari i Suharekës dhe ai i Ballkanit

 

Portieri i Ballkanit, Stivi Frashëri, është vizituar të dielën mbrëma nga kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj dhe kryetari i KF Ballkanit, Arsim Kabashi. Në fotografinë e publikuar nga Muharremaj, Frashëri shihet me një mbrojtëse të qafës.

Ai u sulmua rëndë fizikisht në stadiumin në Gjilan, gjatë ndeshjes derbi të Superligës me skuadrën e Gjilanit.