Sport

Lojtari që ka luajtur për Zvicrën dhe Kosovën shpreson në barazim 4:4

 

Albert Bunjaku ka luajtur për dy përfaqësueset, që të martën do të përballen në Zuerich, Zvicrën dhe Kosovën.

Bunjaku nuk do të jetë i pranishëm fizikisht në ndeshjen miqësore që nis në orën 18:00 në stadiumin “Letzigrunde” të Zuerichut.