Sport

Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Zvicër – Kosovë

 

Të gjitha biletat për ndeshjen miqësore ndërmjet Zvicrës dhe Kosovës, janë shitur, ka njoftuar zëdhënësi i Federatës së Futbollit të Zvicrës, Adrian Arnold.

Ai ka thënë se vetëm dy rreshtat e poshtëm të tribunave të stadiumit “Letzigrund” do të mbeten të zbrazura për çështje sigurie.