Sport

Liverpooli kthen sytë nga Lewandowski

 

Skuadra e Liverpoolit është futur në garë për shërbimet e sulmuesit Robert Lewandowski.

Polaku ka gjasa që të largohet nga Bayerni gjatë verës dhe ekipi nga Premier League është i gatshëm të bëjë ofertë për transferimin e tij.