Sport

Haalandi refuzon dy klube të mëdha për Barcelonën

 

Erling Haalandi është në mesin e lojtarëve më të kërkuar në Evropë.

Për shërbimet e futbollistët të Dortmundit interesimin më të madh e kanë shfaqur Real Madridi dhe Manchester City.