Sport

Juventusi fiton gjysmëfinalen e parë kundër Fiorentinës

 

Juventusi e fiton gjysmëfinalen e parë kundër Fiorentinës si mysafir me rezultatin 1:0.

“Zonja e Vjetër” ka arritur triumfin në kohën shtesë dhe e ka bërë një hap drejt finales së Kupës së Italisë.