Sport

Ajaxi ia vendos çmimin futbollistit që po e kërkojnë Barça e Chelsea

 

Chelsea dhe Barcelona vazhdojnë të interesohen për Nicolas Tagliaficon e Ajaxit.

Tashmë të dyja klubet e dinë se sa duhet të paguajnë për të transferuar mbrojtësin argjentinas.