Sport

Liverpooli ofron 40 milionë euro për Tielemansin

 

Liverpooli po përgatit një ofertë prej 40 milionë eurosh për mesfushorin e Leicester Cityt, Youri Tielemans, raporton të martën “El Nacional”.

Për 24-vjeçarin interesim ka shprehur edhe Real Madridi dhe gara pritet të jetë e fortë gjatë verës për transferimin e futbollistit belg.