Sport

Modriqi beson se do të mbetet te Real Madridi

futboll shqip, luka modriq, 13 prill, real madridi, reali, reali sport
 

Luka Modriq ka insistuar se nuk është i shqetësuar për ngecjen e bisedimeve për kontratën së tij me Real Madridin.

Modriq ka kontratë me klubin spanjoll edhe gjashtë muaj, por negociatat për rinovimin e kontratës mes klubit dhe kroatit nuk janë përfunduar ende.