Sport

Napoli fiton ndaj Bolognas

 

Napoli ka shënuar fitoren e dytë rresht në Serie A. Të hënën skuadra e udhëhequr nga trajneri Luciano Spalleti ka mposhtur në udhëtim Bolognan me rezultatin 2:0.

Golat e fitores për Napolin i shënoi Hirving Lozano në minutën e 20-të dhe të 47-të për 2:0.