Sport

Basketboll, Prizreni shokon Trepçën në Mitrovicë

 

Trepça ka angazhuar dy amerikanë gjatë janarit, por humbjet nuk po i ndalen. Pas humbjes së thellë nga Golden Eagle Ylli, Trepça të dielën pësoi edhe nga Prizreni-16. Sërish ndeshja u luajt në Mitrovicë, ndërsa Prizreni fitoi me 94:80.

Prizrenasit ishin vazhdimisht në epërsi të lartë dhe kanë kontrolluar ndeshjen.