Sport

Rexhbeçaj titullar në fitoren e Bochumit

 

Mesfushori Elvis Rexhbeçaj është paraqitur nga minuta e parë te Bochumi që mposhti në shtëpi Wolfsburgun me rezultatin 1:0.

Kjo ndeshje u zhvillua të dielën dhe i takoi xhiros së 18-të të Bundesligës së Gjermanisë, ndërsa Rexhbeçaj u zëvendësua në minutën e 87-të.