Sport

Arthur kërkohet nga Roma dhe Lazio

 

Juventusi nuk llogarit në futbollistin brazilian, Arthur dhe mund të largohet gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mesfushorin 25-vjeçar po e kërkojnë dy skuadrat tjera italiane, Roma dhe Lazio, raportoi të mërkurën “Calciomercato”.