Sport

Kosova dhe Shqipëria mësojnë kundërshtarët në futsall

 

Kosova dhe Shqipëria në futsall, i kanë mësuar kundërshtarë e fazën para-kualifikuese të Kampionatit Botëror që do të mbahet në vitin 2024.

Në shortin që është tërhequr të martën, “Dardanët” kanë rënë në Grupin C së bashku Armeninë, Bullgarinë dhe Skocinë.