Sport

Munishi “ndez” herët derbin: Ballkani i kohës sime ishte më i frikshëm se ky sot

Gjilani
 

Të dielën do të përfundojë stinori vjeshtor i edicionit 2021/2022 në Superligën e Kosovës në futboll.

Ballkani, Gjilani dhe Drita janë skuadrat që në xhiron e fundit do të luftojnë për “titullin” e kampionit të stinorit vjeshtor.