Sport

Arsenali pas Calvert-Lewinit

 

Arsenali është në kërkim të një sulmuesi të ri. Mediat angleze kanë bërë të ditur se londinezët janë duke e kërkuar zëvendësimin e Alexandre Lacazettes.

Sulmuesi francez nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës dhe do të largohet si futbollist i lirë gjatë verës.