Sport

City mposht Aston Villan, mbetet në pozitën e dytë

Foto: AP
 

Manchester City ka triumfuar 2:1 në udhëtim ndaj Aston Villas duke mbajtur pozitën e dytë në Premier League.

Ruben Dias (27’) dhe Bernardo Silva (43’) realizuan golat për Cityn, ndërsa Ollie Watkins (47’) për Villan.