Sport

Napoli ndalet në barazim nga Sassuolo

 

Napoli është ndalur në një barazim 2:2 sonte në udhëtim ndaj Sassuolos, duke iu zvogëluar kështu epërsia në krye të renditjes në Serie A.

Ndonëse Napoli ishte duke kryesuar 2:0 me golat e Fabian (51’) dhe Dries Mertensit (60’), në fund u desh të kënaqej me një pikë.