Sport

Tre sulmuesit gjejnë golin në fitoren e Fiorentinas

Dushan Vlahoviq (Foto: AP)
 

Sulmuesi Jose Maria Callejon, Dushan Vlahoviq dhe Riccardo Sottil kanë realizuar nga një gol në fitoren 3:1 ndaj Sampdorias.

Ndeshja e së martës mbrëma i takonte xhiros së 15-të të Serie A.