Sport

Barcelona ka marrëveshje me Torresin

 

Barcelona ka një marrëveshje me Ferran Torresin dhe mbetet në bisedime me Manchester Cityn, shkruan “Sport”.

Kampioni i Anglisë po kërkon 70 milionë euro për reprezentuesin spanjoll, por Barça shpreson që një lojtar që ta blejë më lirë.