Sport

Interi fiton ndaj Venezias

 

Interi ka marrë fitore të rëndësishme 2:0 në udhëtim te Venezia.

Zikaltërit triumfuan me golat e Hakan Calhanoglut në minutën e 34-të dhe të Lautaro Martinezit nga penalltia në fundin e ndeshjes.