Sport

Gara e paqartë për “Topin e Artë”

Foto: AP
 

Ka pasur shumë spekulime se kush mund të jetë fitues i “Topit të Artë” për vitin 2021, dhe spekulimet vazhdojnë edhe më tej.

Lista e treshes fituese doli në fund të muajit tetor, dhe thuhej se ishte sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski, ai i cili do ta fitojë këtë çmim. Tani kanë dalë emra tjerë.