Sport

Dinamo ndalet nga Genku, vendos xhiroja e fundit

 

Kalimi nga faza e grupeve për Dinamon e Zagrebit dhe Genkun do të vendoset në xhiron e fundit të Ligës së Evropës.

Dinamo dhe Genku të enjten mbrëma barazuan me rezultatin 1:1.