Sport

Maradona kujtohet në ligën e Argjentinës

 

Independiente dhe Boca Juniors e kanë nderuar Diego Armando Maradonan në një vjetorin e vdekjes.

Futbollistët e të dyja skuadrave mbajtën një minutë heshtje para nisjes së lojës.