Sport

Bailly dëshirë e Contes

Foto: AP
 

Antonio Conte dëshiron Eric Baillyn ta ketë në skuadër për sezonin e ardhshëm, njoftojnë mediumet në Angli.

Mbrojtësi i Bregut të Fildishtë ka pasur pak hapësirë këtë edicion te Manchester United dhe pakënaqësinë e tij synon ta shfrytëzojë trajneri italian.