Sport

Nis Liga Unike te basketbollistet

 

Dueli mes Tiranës dhe Prishtinës do të jetë i pari në Ligën Unike të vajzave në basketboll. Edicioni 2021/2022 do të jetë i pari i Ligës Unike për basketbolliste.

Gara nis të mërkurën me ndeshjen që zhvillohet në Tiranë orës 17:00.