Sport

Ramosi mund të debutojë te PSG-ja

 

Paris Saint-Germaini ka stërvitur të premten para ndeshjes që e zhvillon në shtëpi kundër Nantesit. Ky duel do të zhvillohet të shtunën prej orës 17:00 dhe i takon xhiros së 14 të elitës së futbollit francez.

Lionel Messi është i gatshëm për lojë, pasi luajti edhe me Argjentinën në barazimin pa gola kundër Brazilit të martën.