Sport

Chelsea në garë për Icardin

 

Skuadra e Chelseat është futur në garë për shërbimet e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi, i cili do të largohet nga Paris Saint-Germaini në afatin kalimtar të janarit.

Krerët e Chelseat po e shohin Icardin si zëvendësim ideal për Timo Wernerin që nuk ka bindur me paraqitjet e tij dhe do të nxirret në shitje nga londinezët.