Sport

Barcelona dhe Real Madridi pas Ruedigerit

 

Real Madridi dhe Barcelona janë të interesuar për shërbimet e mbrojtësit të Chelseat, Antonio Ruediger.

Mediat spanjolle kanë raportuar të martën se të dy klubet janë duke tentuar ta bindin gjermanin të transferohet në La Liga.