Sport

“Derby d’Italia” mbyllet pa fitues

 

Interi dhe Juventusi kanë luajtur baras në ndeshjen kryesore në Serie A.

Kampioni në fuqi të dielën në shtëpi ka luajtur 1:1 në Derby d'Italia.