Sport

Manchester Unitedi tenton ta bindë Pogban

 

Manchester Unitedi po planifikon ta mbajë Paul Pogban. Mesfushori francez është në vitin e fundit të kontratës me “Djajtë e Kuq”.

Pogba nuk ka nisur bisedimet për vazhdimin e kontratës dhe në qershor të vitit të ardhshëm mund të largohet si futbollist i lirë.