Sport

Ronaldo: Nuk shqetësohem për kritikat

 

Cristiano Ronaldo ka folur rreth kritikave që i janë bërë së fundmi për largimin nga Juventusi. Ylli portugez thotë se nuk shqetësohet për gjërat çfarë thonë të tjerët.

Ronaldo thotë se në futboll ka fituar gjithçka dhe tani mundohet të ndihmojë sa më shumë ekipin e tij.