Sport

Atleticos i lëndohet njëri nga lojtarët më të mirë

 

Atletico Madridi ka marrë lajm jo të mirë pasi njëri nga lojtarët më të mirë të ekipit ka pësuar një tjetër lëndim.

Të martën mbrëma, Atletico Madridi u mposht në shtëpi nga Liverpooli në Ligën e Kampionëve me rezultatin 3:2. Mesfushori Marcos Llorente ka pësuar lëndim dhe ende nuk dihet saktësisht se sa mund të mungojë.