Sport

Fitore e thellë e Cityt në udhëtim

Foto: AP
 

Manchester City ka fituar të martën mbrëma me rezultat të thellë 5:1 në udhëtim ndaj Club Brugge në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja në mes të skuadrës angleze dhe asaj belge i takoi Grupit A.