Sport

Milani nuk heq dorë nga Kamara

 

Milani nuk ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit të Marseilles, Boubacar Kamara, raporton “Calciomercato”.

“Rossonerët” kanë ndjekur zhvillimin e 21-vjeçarit gjatë viteve të fundit dhe mund të bëj zyrtare interesimin në verën e vitit 2022.