Sport

Më 26 tetor, Llapi luan ndaj Kosovës

 

Fituesi i Kupës së Kosovës në futboll Llapi dhe ai i Kupës së Diasporës, Kosova Dusseldorf do të zhvillojnë ndeshje revyale më 26 tetor.

Kështu ka njoftuar të hënën Federata e Futbollit e Kosovës.