Sport

Bale mund të huazohet te Arsenali

 

Gareth Bale mund të huazohet te skuadra e Arsenalit, kanë raportuar të hënën mediume të ndryshme në Angli.

Skuadrës londineze pritet t’i largohet Alexandre Lacazette dhe Mikel Artetas i duhet një sulmues për një kohë të shkurtër dhe për ta pasur uellsianin në skuadër i duhet Arsenalit të arrij marrëveshje me Real Madridin.