Sport

Juventusi synon dy mesfushorë gjatë janarit

 

Skuadra e Juventusit po synon transferimin e dy mesfushorëve gjatë afatit kalimtar të dimrit.

“Tuttosport” ka bërë të ditur se trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri po insiston për dy mesfushorët që po luajnë në Bundesligë, Axel Witselin e Dortmundit dhe Denis Zakarian e Gladbachut.