Sport

Arthuri i gatshëm për Juventusin

 

Mesfushori brazilian Arthur Melo pritet ta ndihmojë Juventusin në ndeshjen kundër Romës që zhvillohet këtë vikend në kuadër të Serie A.

Arthur ende nuk e ka asnjë paraqitje këtë edicion për shkak të lëndimit, por tashmë është rikuperuar dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës.