Sport

Nadali nuk e di se kur do të luajë sërish tenis

 

Rafael Nadal ka thënë se nuk e di se kur do të luajë sërish tenis pasi synim e ka rikthimin nga lëndimi i këmbës.

35-vjeçari për herën e fundit luajti në muajin gusht në “City Open” në Washington dhe para garës së “US Open”, kishte njoftuar se lëndimi në këmbë mund ta lërë atë jashtë arenave të tenisit deri në fund të vitit.