Sport

Mirante nënshkruan me Milanin deri më 2022

 

Milani ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë me portierin Antonio Mirante.

38-vjeçari ka firmosur deri në verën e vitit 2022 dhe do të bart numrin 83.