Sport

Aguero e shënon golin e parë me fanellën e Barcelonës

 

Sergio Aguero i luajti 30-të minutat e para me fanellën e Barcelonës të mërkurën në mëngjes.

Ishte ndeshje miqësore ndërmjet Barçës dhe ekipit të rangut të tretë të futbollit spanjoll, UE Cornella.