Sport

Unitedi e Evertoni ndajnë pikët

 

Manchester Unitedi dhe Evertoni kanë barazuar 1:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 7-të të Premier Leagues.

Anthony Martial realizoi i pari për Unitedin në minutën e 43-të, para se Andros Townsend të barazonte gjithçka në minutën e 65-të.