Sport

Milani dhe Roma përcjellin mbrojtësin e Manchester Unitedit

 

Roma dhe Milani po synojnë transferimin e mbrojtësit të Manchester Unitedit, Diego Dalot.

Mbrojtësi portugez nuk ka arritur ta tregojë veten te skuadra e Unitedit dhe mund të shitet gjatë janarit.